سوالات متداول

نحوه ی سفارش از مجموعه ی باهار شیراز به چه صورت است؟

سفارش از مجموعه ی باهار شیراز صرفا از طریق همین وبسایت و از طریق کانال اینستاگرام ما به آدرس bahar_shiraz.ir@ امکان پذیر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی سفارش می توانید به بخش "نحوه ی سفارش" مراجعه نمایید.

آیا شما ساکن شیراز هستید؟

کارگاه تولیدی باهار شیراز در شهر زیبای شیراز واقع شده است. اما ارسال سفارشات شما از شهر تهران صورت می گیرد.

هزینه ی ارسال در تهران و سایر شهرها به چه صورت است؟

کلیه ی سفارشات در شهر تهران به انتخاب شما توسط پیک باهار شیراز و یا شرکت الوپیک صورت می گیرد. هزینه ی ارسال با پیک باهار شیراز به هر نقطه ی شهر تهران معادل 50/000 تومان است. در صورت انتخاب ارسال توسط الوپیک، هزینه ی ارسال براساس موقعیت مکانی شما و در لحظه توسط شرکت الوپیک محاسبه و به شما نشان داده می شود.

کلیه ی سفارشات سایر شهرهای ایران توسط شرکت پست جمهوری اسلامی انجام می شود و هزینه ی ارسال آن برای کلیه ی شهرها معادل 50/000 تومان است.

آیا امکان خرید حضوری از مجموعه ی باهار شیراز وجود دارد؟

خیر. در حال حاضر تنها پل ارتباطی ما با شما جهت ثبت سفارش همین وبسایت و کانال اینستاگرام ما به آدرس bahar_shiraz.ir@ می باشد.

آیا محصولات باهار شیراز اورگانیک هستند؟

بله. کلیه ی محصولات باهار شیراز، محصول باغ های شیراز هستند و به صورت کاملا طبیعی و بدون استفاده از مواد نگهدارنده تولید و خشک شده و برای شما عزیزان ارسال می شوند.

آیا امکان پرداخت درب منزل وجود دارد؟

خیر. در حال حاضر به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد. مجموعه ی باهار شیراز با حذف دستگاه های کارتخوان در تلاش است سلامت شما و همکارانمان در تیم ارسال در معرض خطر قرار نگیرد.

آیا پرداخت اینترنتی در وبسایت باهار شیراز مطمئن است؟

بله. درگاه های پرداختی وبسایت باهار شیراز مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد که امنیت پرداخت شما را تضمین می کند.

همچنین مجموعه ی باهار شیراز با افتخار دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) می باشد که امنیت پرداخت های این وبسایت را تایید می کند. این نماد در پایین تمامی صفحات وبسایت و همین طور در پایین همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

آیا امکان سفارش محصولات باهار شیراز به صورت عمده وجود دارد؟

بله. در صورت تمایل به خرید عمده ی محصولات باهار شیراز می توانید با همکاران ما از طریق شماره تماس 09023233503 در ارتباط باشید.

آیا امکان مرجوع کردن محصولات وجود دارد؟

ما همواره در مجموعه ی باهار شیراز در تلاش هستیم که سفارشات را با بهترین کیفیت به دست شما برسانیم و همواره رضایت شما در اولویت ماست. اما به دلیل رعایت اصول بهداشتی و مطابق با قوانین وزارت بهداشت محصولات خوراکی تنها در صورتی امکان مرجوعی دارند که بسته بندی آن ها باز نشده باشد و در صورتی که بسته بندی محصول باز شده باشد، امکان مرجوعی وجود نخواهد داشت.

همچنین هزینه ی ارسال محصول مرجوعی به مجموعه ی باهار شیراز به عهده ی مشتری خواهد بود.

پیگیری سفارش از چه طریقی امکان پذیر است؟

شما در هر زمان می توانید از بخش "سفارشات" در صفحه ی "حساب کاربری" از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. علاوه بر این، می توانید از طریق شماره تماس 09023233503 در بازه ی زمانی 10 صبح تا 8 شب از روند و وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

مدت زمان ارسال سفارش از زمان ثبت سفارش تا زمان رسیدن به دست مشتری چند روز خواهد بود؟

در صورتی که شما ساکن شهر تهران هستید سفارش شما حداکثر تا 4 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

لازم به ذکر است که برای ارسال سفارش دوستان تهرانی، پیش از ارسال، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و ساعت ارسال را با شما هماهنگ خواهند کرد.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، با توجه به اینکه ارسال سفارش شما توسط شرکت پست جمهوری اسلامی انجام می شود، این بازه ی زمانی ممکن است تا یک هفته نیز افزایش یابد.

آیا امکان ارسال محصولات باهار شیراز به خارج از کشور نیز وجود دارد؟

امکان یا عدم امکان ارسال محصولات باهار شیراز به خارج از کشور به قوانین کشور مقصد مرتبط است. اما به صورت کلی در اکثر کشورها امکان ارسال میوه ی خشک و ادویه به صورت بسته بندی شده و پلمپ وجود دارد و لازم به ذکر است که کلیه ی محصولات باهار شیراز نیز به صورت بسته بندی شده و کاملا پلمپ شده برای شما عزیزان ارسال می شوند.